Okulary korekcyjne Solano, czyli polski produkt na światowym poziomie

Okulary korekcyjne to zakup na lata. Podstawową ich rolą jest korekta wzroku, dlatego okulary takie będą noszone na co dzień w praktycznie każdych warunkach. Oprócz ciekawego wyglądu okulary muszą być wytrzymałe. Oznacza to, że dokonując wyboru oprawek, nie warto kierować się budżetem. Lepiej wydać trochę więcej, ale mieć pewność, że okulary są na tyle dobrze wykonane, że zostaną z nami na lata. Na rynku jest wiele firm, które reklamują się jako te najlepsze, a jednocześnie atrakcyjne cenowo. Niektóre ceny oprawek potrafią ostudzić entuzjazm każdego potencjalnego klienta. Na szczęście są firmy, który produkują stylowe okulary, które są wytrzymałe, a na dodatek nie kosztują bajońskiej sumy pieniędzy. Jedną z takich firm jest marka Solano.

Okulary Solano, czyli dobre, bo Polskie

Solano, jest polską marką okularów. Producent do ich produkcji wykorzystuje innowacyjne i wytrzymałe materiały, które idealnie nadają się do noszenia na co dzień. Oprócz jakości, okulary Solano, charakteryzują się pięknym designem, który wpisuje się w trendy modowe w danym sezonie. W ofercie polskiego producenta są oprawy klasyczne, bardziej ekstrawaganckie oraz takie które są inspirowane współczesnymi trendami modowymi. Oprócz samego wyglądu oprawki do okularów od Solano, posiadają ciekawą teksturę, co sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie oprawki dla siebie.

Okulary korekcyjne Solano, są przeznaczone dla mężczyzn oraz kobiet, którzy poszukują okularów wytrzymałych, modnych i w atrakcyjnej cenie. Polski firma oprawek do ich produkcji wykorzystuje monel, który jest leki oraz odporny na korozję.

Okulary metalowe od Solano

Oprócz tworzywa sztucznego, Solano swoje okulary produkuje również z wysokiej jakości metalu, który jest tworzywem bardzo wytrzymałym oraz antyalergicznym. Dzięki temu polski producent, może zaoferować okulary korekcyjne z cienkimi i delikatnymi oprawkami. Oprawki metalowe, są idealne dla osób, które okulary noszą bardzo często i rzadko je wymieniają, co sprawia, że ryzyko ich pęknięcia lub uszkodzenia wzrasta.

Solano Clip-on

Solano Clip-on są jednymi z najbardziej znanych oprawek w ofercie polskiego producenta. Konstrukcja Clip-on to połączenie okularów korekcyjnych, które dają możliwość założenia nakładek przeciwsłonecznych. Kolekcja od Solano powstała przy wykorzystaniu materiałów, które sprawdzają się idealnie tak podczas upalnego lata, jak i podczas mroźnej zimy. Solano Clip-on, to konstrukcja 2 w 1 i jest bardzo dobrą alternatywą dla połączenia soczewek kontaktowych oraz okularów przeciwsłonecznych. Kiedy na dworze nie ma słońca na nosie masz tylko okulary korekcyjne, a kiedy lato jest gorąco i świeci słońce, dopinasz do okularów nakładki przeciwsłoneczne. Co ciekawe, konstrukcja od Solano pozwala dokupić inne nakładki przeciwsłoneczne, a tym samym, co roku, możesz mieć nowe, stylowe okulary, które chronią przed słońcem.

Każdy klient jest inny, dlatego polski producent w swojej ofercie posiada modele z nakładkami, które mają powłokę Blue Blocker, która neutralizuje niebieskie światło. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne dla osób, które spędzają dużo czasu przy ekranie LCD. Oprócz tego w ofercie Solano, można znaleźć soczewki Mirror, które minimalizują ilość światła, które wpada do soczewki o 10%. Model Mirror HD, jest wyposażony w podwójną warstwę ochronną.

Okulary Solano stały się hitem wśród wielu osób, wynika to z kilku rzeczy:

  • okulary mają modny design i są wytrzymałe,
  • w porównaniu do konkurencji są atrakcyjnie wycenione,
  • mają ciekawe i innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że okulary znowu stały się modne.

Solano to firma, która oferuje swoim klientom produkt dobrze wyceniony, a jednocześnie taki, który będzie niezwykle modny i wytrzymały. Atrakcyjne ceny oprawek sprawiają, że polski producent jest bardzo chętnie wybierany przez wielu użytkowników okularów w całej Europie.