Okulary Michael Kors – luksusowe imperium o globalnym zasięgu

. Obecnie marka projektanta obejmuje męską i damską odzież, buty, torebki, portfele, okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Nie da się ukryć, że Michael Kors to autentyczna współczesna marka modowa, która jest skierowana do ludzi świata, którzy poszukują odrobiny luksusu. Do marek Michaela Korsa należą: Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors i Michael Kors Mens. Okulary Michael Kors – iokulary.pl znajdują się w kolekcjach dwóch pierwszych marek.

Okulary Michael Kors – co je wyróżnia?

Michael Kors opisał estetykę swojej marki jako: szyk, czar, ikona, nowoczesność i wyrafinowanie. Obecnie sklepy projektanta znajdują się na całym świecie. Największe butiki znaleźć możemy m.in. w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie, Paryżu, Tokio i Hong Kogu. Bez dwóch zdań firma stworzyła luksusowe imperium stylu życia o globalnym zasięgu.

Aby upewnić się, że okulary Michael Kors, które kupujemy są oryginalne, powinniśmy zakupić je w autoryzowanych sklepach

Michael Kors produkuje designerskie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, które prezentują efektywny i ekskluzywny klimat. Style oprawek i soczewek obejmują: okulary pilotki, kocie oczy, oversize, gradientowe i polaryzacyjne. Wiele stylów zawiera ozdoby, takie jak kryształy czy metalowe detale.  

 

Jeśli myślisz o korekcyjnych okularach Michael Kors śmiało możesz wybrać oprawki, które podkreślą każdy nowoczesny i efektywny outfit. Oprawki Michael Kors są dostępne w wersji plastikowej i metalowej. Kształty okularów zachwycą każdego. Do wyboru mamy nie tylko modele typu pilotki, kocie oczy, ale również klasyczne okrągłe i kwadratowe. Wachlarz kolorystyczny jest również bogaty, bowiem wybieramy spośród okularów czarnych, burgund, złotych, srebrnych, czerwonych czy żółtych. Warto pamiętać, że odpowiednio dobrana para oprawek może dodać każdemu odwagi oraz koloru do codziennego stroju, a dzięki temu wyrazisz swoją osobowość i charakter.

Wybór odpowiednich oprawek Michaela Korsa jest bardzo ważny, ponieważ pomaga zapewnić nie tylko odpowiednie widzenie, ale również codzienny komfort w byciu sobą. Nie da się ukryć, że styl Korsa jest natychmiast rozpoznawalny, a nowe okulary z pewnością przypadną do gustu środowisku, w którym żyjesz. Oprawki Korsa to połączenie luksusu ze sportem. I to go przede wszystkim wyróżnia spośród markowych oprawek innych twórców.

Aby upewnić się, że okulary Michael Kors, które kupujemy są oryginalne, powinniśmy zakupić je w autoryzowanych sklepach

Każda oprawka Michaela Korsa wykonana jest z  najwyższej jakości materiałów. Okulary dostępne są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Oprawki korekcyjne podkreślają wyjątkowe podejście projektanta do mody nowoczesnej i co sezon są na szczycie trendów.

Oprawki Michaela Kora są bardzo popularne wśród takich gwiazd jak Jennifer Lopez, Heidi Klum czy Michelle Obama. Każda kolekcja składa się z ponadczasowych okularów, które są zawsze modne i pasują do niemal każdego kształtu twarzy. Poza modowym walorem, ważną kwestią jest trwałość materiału, z którego są zrobione, dzięki czemu produkt gwarantuje nam wysoką jakość i najlepszą inwestycję na lata, za niezbyt wygórowaną cenę, jak na tak luksusową markę.

Aby upewnić się, że okulary Michael Kors, które kupujemy są oryginalne, powinniśmy zakupić je w autoryzowanych sklepach. Jeśli posiadasz już w swojej kolekcji oprawki od projektanta, to przyjrzyj im się dokładnie. Gdy zobaczysz, że któryś z elementów nie współgra idealnie, to masz prawo mieć podejrzenia, że posiadasz fałszywy egzemplarz. Autentyczne okulary Michaela Korsa są symetryczne i pozbawione jakichkolwiek nierówności i ubytków. Podczas produkcji przykuwa się olbrzymią wagę, aby ich wygląd był wręcz nieskazitelny.  Oryginalne okulary Korsa będą miały numer serii poprzedzony widocznym nadrukiem MK na wewnętrznej stronie okularów, czego w nieautentycznej parze okularów nie zobaczysz.